FAQ

Tatuaże mogą być małe lub duże, w różnych stylach i miejscach. Każda z tych rzeczy wpływa na cenę. Jeśli określisz mniej więcej co to ma być, będziemy w w stanie podać Ci przybliżoną cenę.
Każdy artysta działa w innym stylu i ma róźne terminy, rozmiar tatuażu również wpływa na termin. Po określeniu wzoru jesteśmy w stanie podać dokładną datę.
Parę godzin. Są style które wymagają więcej czasu i takie które tego czasu potrzebują mniej. Każdy artysta ma też inne tempo pracy.
Przychodząc do nas na zapisanie się na sesje, jest to dla nas gwarancja, że zapoznałeś/aś się z naszymi pracami i że styl naszych artystów Ci się podoba. Jeśli tak jest, to nie masz się o co martwić.
Możemy doradzić co do miejsca, stylu i rozmiaru, ale warto pamiętać, że to Ty będziesz z nim chodzić do końca życia, czasem warto pomyśleć chwilę dłużej, aby później nie żałować 🙂
Cena rękawu różni się w zależności od ilości sesji, a ilość sesji różni się od stylu jaki chcemy. Możliwe, że uda się zrobić w 3 sesje, a możliwe że będzie potrzebne aż 8.