REGULAMIN

Decydując się na wykonanie tatuażu w naszym studiu, akceptujesz zasady studia.

1. Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat wolnych terminów lub kosztach wykonania danego wzoru, zapoznaj się najpierw z naszymi pracami (które znajdziesz w naszych galeriach na Facebooku / Instagramie / stronie www) oraz stylami w jakich pracujemy, a następnie wyślij nam wiadomość w której zawrzesz:

  • styl/kolorystykę,
  • miejsce na ciele,
  • rozmiar wzoru,
  • tematykę,
  • przykładowe zdjęcia inspiracji które Ci się podobają

W odpowiedzi otrzymasz od nas informację o dostępnych terminach, wycenę tatuażu oraz nr konta do przelania zadatku, który wynosi 100 lub 200 zł (w zależności od wielkości sesji). Zadatek możesz również wpłacić osobiście w studiu. Na każdy zadatek wystawiamy paragon. Dobrze się zastanów, zanim zdecydujesz się umówić - wpłata nie podlega zwrotowi ( NIE MYLMY ZADATKU Z ZALICZKĄ).


2. Termin można przełożyć, lecz musisz nas o tym poinformować minimum dwa tygodnie wcześniej. Po zaksięgowaniu zadatku na koncie lub w studiu, termin wpisywany jest do kalendarza.


3. Jeśli zostaniesz poproszona/ny, wpadnij na BEZPŁATNĄ konsultacje do studia. Najlepiej w tygodniu w godzinach 8-17.


4. Jeśli mamy wykonać cover lub odświeżyć/poprawić istniejący tatuaż, OBOWIĄZKOWO przyjdź do studia przed zapisem. Pomoże nam to w ustaleniu zakresu pracy, oraz w zaproponowaniu danego stylu lub artysty. Nie wykonamy coveru jeśli nie uprzedziłaś/łeś nas o tym wcześniej!


5. Mianem „sesji” określa się czas poświęcony na prace pod danego klienta tj. przygotowanie wzoru, wyskalowanie projektu, wykonanie kalki, przygotowanie stanowiska, tatuowanie oraz założenie opatrunku, przeplatany chwilami przerwy. Sesją NIE JEST tylko samo tatuowanie.


6. Wizualizację projektu pokazujemy w dzień sesji, nie wcześniej. Jeśli w projekcie znajdzie się coś co Ci się nie spodoba to poprawy nanosicie wspólnie z artystą w studiu. Przygotowany wzór jest tylko zarysem tego, co powstanie na skórze.


7. W przypadku zakrywania bądź poprawiania istniejących już tatuaży bądź przygotowana/ny na to, że “proces naprawczy” często tworzony jest bezpośrednio na skórze.


8. Na sesję mogą zapisać się tylko osoby, które ukończyły 17 lat. Osoby które mają 17 lat i chcą umówić się na tatuaż MUSZĄ przyjść na sesje z jednym z rodziców, a sam rodzic musi w naszej obecności podpisać zgodę.

Nie ma możliwości tatuowania osób poniżej 17 roku życia NAWET za zgodą rodzica/opiekuna.


9. Przeciwwskazaniem do wykonania tatuażu są choroby skóry, choroby zakaźne, alergie, ciąża lub karmienie piersią. Jeśli posiadasz takowe - koniecznie o tym poinformuj, dla swojego bezpieczeństwa.


10. Nie podejmiemy się tatuowania jeśli przyjdziesz na sesję z mocno opaloną skórą. Podamy Ci kolejny możliwy termin i będziesz proszony o wpłatę kolejnego zadatku. Opalenizna uszkadza skórę, w związku z czym tatuowanie staje się praktycznie niemożliwe.


11. NIE WYKONUJEMY tatuaży zbyt małych w stosunku do szczegółowości wzoru – skóra nie jest kartką papieru. Jeśli powiemy Ci, że Twój pomysł nie jest do zrealizowania w takim rozmiarze lub konfiguracji to znaczy, że nie będzie on dobrze wyglądać po czasie.


12. Każdy organizm jest inny i nie jesteśmy w stanie w 100% przewidzieć jak zachowa się Twoje ciało po sesji. Dotyczy to alergii na tusz, siniaków w obrębie tatuażu, rozlania barwnika pod skórą spowodowanego jej unaczynieniem, obrzęków czy stanów zapalnych blisko poza obszarem tatuowanym.


13. Odpowiedzialność za ewentualne zaniedbania podczas gojenia ponosi klient. Każdy z Was otrzymuje instrukcję jak powinien postępować, której bezwzględnie zobowiązuje się przestrzegać. Również po sesji możesz smiało do nas pisać z pytaniami dot. kwestii gojenia. W przypadku niespodziewanych komplikacji należy niezwłocznie o tym poinformować studio.


14. Ewentualne korekty wynikające z naturalnych przyczyn są bezpłatne w terminie do 3 miesięcy od wykonania tatuażu. Zgłoszenie się po tym terminie obliguje do uiszczenia opłaty. Tatuaże będące cover’ami oraz specyficzne miejsca na ciele (tj. palce, dłonie, nadgarstki, stopy, miejsca za uszami) nie podlegają darmowym poprawkom.